Informace o párty na počest založení blogu ZDE°

News

Selena,Miley a Demi v Gossip Girl!

19. září 2010 v 13:34 | Tery<Gomez

Informace o Wizards Of Waverly Place The Movie 2

12. září 2010 v 10:55 | Tery<Gomez
Click na celý článek :P

Objevil se Nick an fotografii v AYWR?

9. září 2010 v 15:30 | Tery<Gomez
selenaonline.org opět našla něco zajímavého.Jistě už jsme všichni
viděli AYWR se scénou kdy kolem Sel lítají různé fotografie.Někteří fanoušci
se domnívají,že na jedné z fotografií,která proletěla kolem Sel je Nick Jonas.
Už minule se na selenaonline.org objevil obrázek,kde je nějaká dívka na poušti
a říkalo se,že je to Sel a že právě tento obrázek je z AYWR!Jenže nebyl,takže
je těžké uvěřit tomuto.jako Nick to vypadá,ale já myslím,že to Nick není:)

Různé fámy o novém albumu "A Year Without Rain"!

8. září 2010 v 14:13 | Tery<Gomez
No tak tet je to úplně zamotané!
Na internetu se vypustili informace,že na desce "A Year Without Rain" se má objevit písen s KATTY PERRY,RIHANNOU A LEONOU LEWIS!

Další internetové fámy prozradily že má album obsahovat i duet s DEMI LOVATO A MILEY CYRUS!Jediné co Sel potvrdila je písen od Katty Perry!
Je to opravdu moc zamotané.....

že by měla Sel tetování ? :)

6. září 2010 v 13:38 | Tery<Gomez
Když jsem prohlížela fotografie z klipu A Year without Rain,tak měla Sel na ruce podivný křížek.
Nechala jsem to tak a řekla jsem si,že to si dělají Teen pořád,ale dneska jsem přišla na zahraniční stránky,kde se hned o tom začalo diskutovat!

Na konferenci Kiss and Tell 29.Března  ve Španělsku!
Při natáčení A Year Without Rain!Sel má opět na ruce malý křížek.
Myslím,že to Sel..no když se na to kouknu tak za 30 minut,tak to tetování sluší:)A je to jen malý křížek:).A navíc!Každý má své soukromí,takže je to jen a jen věc Sel:)

Benefiční koncert=Prostředky pro dědi do nemocnic Shriners Hospitals

5. září 2010 v 11:30 | Tery<Gomez
Klikni na celý článek :)

A Year Without Rain nejnovější informace

5. září 2010 v 11:24 | Tery<Gomez
Klikni na celý článek :)

Selena Gomez už má maturitu

20. července 2010 v 13:15 | Tery<Gomez


Tašku s učením teď může hodit do kouta Disney star Selena Gomez (17)! V pondělí totiž dostudovala svou střední školu a složila závěrečnou zkoušku!

"Konečně mám maturitu! Mám vysvědčení," napsala Seli na svůj facebook a popsala, že předání víza při při tradičním americkém maturitním ceremoniálu, bylo opravdu úžasné!

Ten ale pro ni nebyl žádnou novinkou. Selena si totiž jen pár dní před tím vyzkoušela slavnostní akci "nanečisto". "Je to náhoda, ale zrovna jsme maturitu natáčeli i do filmu Monte Carlo, na kterém zrovna pracuji."

"Takže, když jsem si šla pak pro skutečné vysvědčení, vůbec jsem nebyla nervózní. Přesně jsem věděla, co mě čeká," zavtipkovala Sel s tím, že ve skutečnosti měla daleko větší trému, než když vchází na jeviště!

Zda se chystá pokračovat ve studiu na vysoké škole, zatím Selena neví. Prozradila ale, že v červenci startuje turné Kiss & Tell se svou kapelou The Scene! Hodně štěstí Seli!


Že by se Sel chtěla stát zahradnicí? :o)

Rozhovor s Digital Spy

24. června 2010 v 18:18 | Tery<Gomez
DS: Bylas nervózní při té změně z herečky na zpěvačku?
Selena: "Samozřejmně! To je důvod proč mi nějakou dobu trvalo dostat se na hudební scénu. Bylo to nervy drásající, ale jsem na velmi dobrém místě a na svém albu jsem pracovala velmi tvrdě."

DS: Proč ses rozhodla pracovat s kapelou a ne sólo?
Selena: "Opravdu nechci být sólová umělkyně. Původně jsem chtěla projekt 'The Scene', ale mohlo by to být matoucí pro mé mladší diváky, kteřé mě znají z mé show a znají mé jméno, tak jsme se rozhodli použít oboje. Myslím že to dopadlo dobře."

DS: Co bude s novým albem?
Selena: "Právě na něm pracuju a doufám že to stihneme ještě tento rok. Opravdu si užívám hudbu, a je to s ní mnohem pohodlnější, takže jsem opravdu nadšená za lidi, kteří poslouchají mou práci."

DS: Budeš se více podílet na psaní textů na druhém albu?
Selena:" Snažím se dělat na mém druhém albu zatímco točím film, takže nevím jestli na to budu mít tolik času ve studiu, kolik bych chtěla. Nakonec se chci dostat tam, kde budu skládat spolu s mou kapelou, protože to je to, co opravdu miluju, ale právě se baví mtím, že zpívám písně od opravdu talentovaných skladatelů. Proč to lidé nechtějí od lidí, kteřé vědí co dělají narozdíl od mě?!"

DS: Máš nějaké myšlenky na to, co bude další singl?
Selena: " Myslím že rovnou půjdeme na druhé album a bude to něco úplně jiného. Doufám že zveřejníme nový singl do začátku léta, protože mám nový song, který je zabavný a letní a chci ho zveřejnit co nejdřív! "

DS: Kdy se dozvíme něco o 4.sérii Kouzelníků?
Selena: " Předpokládám, že velmi brzy. Jak skončím promo tour pro mou nahrávku, jedu rovnou natáčet můj film a tak brzo jak to skončí, myslím že bude start 4. sezóny. Není to na 100%, ale jsem si jistá že se vrátí. "

DS: Uvidíme druhý díl Kouzelníků z Waverly:Film?
Selena : " Doufám že ano! Show mi dělá hrozně dobře a obsazení a já jsem opravdu šťastní, takže bysme milovali natáčení 2.dílu. "

DS: Čteš si odpovědi na Twittru?
Selena: " Všechny mé Facebooku, MySpace, Twitter a Youtube profily jsou jen pro fanoušky. Je to skvělý způsob jak zůstat ve spojení a dává mi to vědět, jak jsem vděčná. Čtu si odpovědi na Twittru protože vím, že si mě mí fanoušci přidávají, takže když občas vidím špatný komentář je to OK, protože je tu spousta hodných lidí! Nečtu si komentáře na Youtube, protože jsou anonymní a nechce se mi číst si o mě škaredé věci. Proč bych měla? Podívejte se jak jsem šťastná. Jsem velmi šťastná a mám kolem sebe úžasné lidi, tak se soustředím jen na to."

DS: Jaká bude oslava tvých 18-tých narozenin?
Selena: " Je to velká věc, ale nevím. Měla jsem sladkých 16 a nejsem opravdu na nějaké velké párty. Půjdu na večeři s mou rodinou. " A jak Selena oslavila úspěchy její desky? " Když vyšla moje zlatá deska, jsem myslím šla na večeři. Vím že můj nevlastní táta mi koupil dort a pak jsem šla na sushi. Byla jsem opravdu nadšená! "

ZDROJ:
 
 

Reklama
Reklama